Skip to content

Outdoor

Wszystko smakuje lepiej na świeżym powietrzu. Ale nieprecyzyjna kontrola ciepła na większości grilli może sprawić, że gotowanie na świeżym powietrzu będzie trafioną lub chybioną propozycją. Grille Wolf zmieniają to wszystko. Zapewniają ten sam rodzaj precyzyjnej kontroli i łatwości użytkowania, co ich wewnętrzne odpowiedniki – kuchenki, piekarniki i płyty grzewcze Wolf. Wystarczy wyobrazić sobie soczyste możliwości.

Grille gazowe

Wolf Outdoor Grill zapewnia mistrzowską kontrolę, wykorzystując zarówno bezpośrednie, jak i promieniujące ciepło, aby osiągnąć odpowiedni zakres temperatur i równomiernie rozprowadzić ciepło, które jest kluczem do idealnego grillowania. Zamknięta komora do wędzenia może wzmocnić dymny smak grillowanych potraw. 

Chłodnictwo

Szuflady Sub-Zero zaprojektowane zostały do pracy w temperaturze zewnętrznej do 43 °C. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości stali szlachetnej, urządzenie jest odporne na promienie UV, sól oraz wilgoć – elementy odpowiedzialne za korozję metali.

Szuflady

Uzupełnij swoją kuchnię w szuflady Wolf. Serwuj potrawy w ciepłych naczyniach dzięki szufladzie do podgrzewania. Możesz ją również wykorzystać w strefie SPA do podgrzewania ręczników. Dla ambitnych kucharzy polecamy szufladę do pakowania próżniowego, dzięki której można opanować metodę pieczenia sous-vide.

Zamów darmową broszurę

Chcesz poznać wszystkie produkty Sub-Zero i Wolf?
A może odkryć inspirację dla swojego nowego wnętrza?

Wypełnij formularz i zamów nasz katalog.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.