Skip to content

Chłodnictwo Sub-Zero

Sub–Zero to nie tylko sprzęt najwyższej jakości, to także spersonalizowany serwis i obsługa. Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Linia Classic

Seria Classic reprezentuje wszystko co w marce Sub-Zero najlepsze. Fronty wykończone najwyższej jakości stalą szlachetną, technologia przechowywania żywności, która została opracowana we współpracy z NASA oraz ponadczasowy design, który jest znakiem rozpoznawczym firmy. Modele dostępne w wielu konfiguracjach jak np. French Door czy Side-by-Side oraz szerokościach od 91 do 122cm.

Linia Designer

Wierzymy, że Twoja kuchnia i dom powinny być wyjątkowe dla Ciebie. Seria Designer od Sub-Zero oferuje rozwiązania chłodnicze o różnych szerokościach i wielu konfiguracjach, które wykorzystują najlepszą technologię do zapewnienia optymalnych warunków przechowywania dla żywności. Przygotowane do pełnej zabudowy meblowej z opcjonalną możliwością zamówienia oryginalnych paneli ze stali szlachetnej.

Linia Pro

Seria PRO to ikona stylu i technologii przechowywania żywności. Wykonana ze stali szlachetnej w środku i na zewnątrz, dostępna w rozmiarach 91cm oraz 122cm – również z pięknymi szklanymi drzwiami. Znajdziecie ją w najpiękniejszych realizacjach kuchni na świecie.

Chłodziarki do wina

Lepsze przechowywanie butelki oznacza więcej przyjemności w kieliszku. Chłodziarki do wina Sub-Zero chronią drogocenne wina przed ciepłem, wilgocią, wibracjami i światłem – czterema wrogami, którzy mogą pozbawić wino jego złożoności i charakteru. Występując w wielu rozmiarach i konfiguracjach, pozwalają wnieść przyjemność związaną z winem do każdego pomieszczenia w domu.

Chłodziarki podblatowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Zamów darmową broszurę

Chcesz poznać wszystkie produkty Sub-Zero i Wolf?
A może odkryć inspirację dla swojego nowego wnętrza?

Wypełnij formularz i zamów nasz katalog.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.