Płyty Indukcyjne

Płyty indukcyjne Wolf napędzane elementami elektromagnetycznymi natychmiast nagrzewają garnki i patelnie równomiernie rozłożonym ciepłem, dzięki czemu indukcja jest wyjątkowo bezpiecznym sposobem gotowania. Blaty kuchenne występują w różnych stylach i szerokościach, doskonale uzupełniając każdą kuchnie.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 381 mm Płyta indukcyjna Transitional

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki WOLF podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Płyty Wolf z ramką stalową idealnie komponują się z innymi urządzeniami Sub-Zero czy Wolf, jak stalowe piekarniki, chłodziarko-zamrażarki czy winiarki. Płyta ICBCI152T/S oferuje dwa palniki o dużej mocy.
 • 600 mm Płyta indukcyjna Transitional

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki WOLF podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Dostępne style Contemporary albo Transitional oferują możliwość instalacji z ramką stalową bądź zlicowane z blatem kuchennym. Model ICBCI243TF/S oferuje 3 mocne palniki, a w sumie 4 strefy temperatur.
 • 762 mm Płyta indukcyjna Transitional

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki Wolf podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Dostępne style Contemporary albo Transitional oferują możliwość instalacji z ramką stalową bądź zlicowane z blatem kuchennym. Płyta ICBCI304TF/S posiada 4 wydajne palniki.
 • 914 mm Płyta indukcyjna Transitional

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki WOLF podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Dostępne style Contemporary albo Transitional oferują możliwość instalacji z ramką stalową bądź zlicowane z blatem kuchennym. Płyta ICBCI365T/S posiada 5 wydajnych palników z unikalną funkcją łączenia ich ze sobą.
 • 600 mm Płyta indukcyjna Contemporary

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki WOLF podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Dostępne style Contemporary albo Transitional oferują możliwość instalacji z ramką stalową bądź zlicowane z blatem kuchennym. Model ICBCI243C/B oferuje 3 mocne palniki, a w sumie 4 strefy temperatur.
 • 762 mm Płyta indukcyjna Contemporary

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki WOLF podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Dostępne style Transitional albo Contemporary oferują możliwość instalacji z ramką stalową bądź zlicowane z blatem kuchennym. Płyta ICBCI304C/B posiada 4 wydajne palniki.
 • 914 mm Płyta indukcyjna Contemporary

  Nowa linia płyt indukcyjnych marki Wolf podgrzewa naczynia do gotowania w moment i oferuje precyzyjną kontrolę zarówno na niskich jak i wysokich temperaturach, wszystko na zimnej i bezpiecznej powierzchni. Gotowanie z pełną kontrolą. Teraz oferowane w dwóch wersjach stylistycznych oraz czterech rozmiarach, w tym model 91cm z unikalną funkcją mostu między palnikami - dla ponadwymiarowych naczyń. Gotowanie indukcyjne od lat sprawdza się zarówno w zastosowaniach gastronomicznych jak i użytkowników domowych o wysokich wymaganiach. Efektywność wykorzystania energii to aż 90-95% - rezultatem jest brak marnowanej energii, a cała moc przekładana jest na naczynie do gotowania. Dostępne style Transitional albo Contemporary oferują możliwość instalacji z ramką stalową bądź zlicowane z blatem kuchennym. Płyta ICBCI365C/B oferuje 5 wydajnych palników z funkcją łączenia dla większych naczyń.

  Zamów darmową broszurę


  Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Zamów darmową broszurę


   Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

   Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.