Grille Zewnętrzne

Dla wielu kuchnia jest sercem domu - miejscem, w którym toczy się życie. Rozszerz tę przestrzeń o ogród, dzięki urządzeniom zewnętrznym Sub-Zero i Wolf.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 76 cm Grill Zewnętrzny

  Grille zewnętrzne Wolf pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury, która jest kluczem do udanego grillowania. W trakcie grillowania, wykorzystywana jest jednocześnie moc niezależnych palników grillowych (do 18,7 kW w modelu 76 cm) oraz równomierne promieniowanie cieplne z brykietów ceramicznych. Rezultat? Pyszne posiłki. Precyzyjna kontrola od wysokiej do niskiej temperatury pozwala w idealny sposób grillować wszystko, od przepysznych delikatnych ryb, przez mięsa, po dowolne warzywa. Wolf to gwarancja wydajności na dziesięciolecia; każdy grill zewnętrzny Wolf posiada przykrycie wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej, która nie rdzewieje ani nie zatrzymuje wody. Model ICBOG30 wykonany jest z naszej charakterystycznej stali nierdzewnej. Posiada trzy osobne palniki do niezależnej kontroli ciepła, w tym system rożna o mocy 4,1 kW i dwa palniki grillowe o mocy 7,3 kW. Światła halogenowe oświetlają powierzchnię do grillowania, a klasyczne czerwone pokrętła sterujące, podświetlone są diodami LED, co ułatwia grillowanie w nocy. Opcjonalny wózek (na zdjęciu) daje możliwość przechowywania  produktów,  a wygodne skrzydłowe półki doskonale posłużą do przygotowania lub podania dań.
 • 91 cm Grill Zewnętrzny

  Grille zewnętrzne Wolf pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury, która jest kluczem do udanego grillowania. W trakcie grillowania, wykorzystywana jest jednocześnie moc niezależnych palników grillowych (do 18,7 kW w modelu 76 cm) oraz równomierne promieniowanie cieplne z brykietów ceramicznych. Rezultat? Pyszne posiłki. Precyzyjna kontrola od wysokiej do niskiej temperatury pozwala w idealny sposób grillować wszystko, od przepysznych delikatnych ryb, przez mięsa, po dowolne warzywa. Wolf to gwarancja wydajności na dziesięciolecia; każdy grill zewnętrzny Wolf posiada przykrycie wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej, która nie rdzewieje ani nie zatrzymuje wody. Model ICBOG36 wykonany jest z naszej charakterystycznej stali nierdzewnej. Posiada trzy osobne palniki do niezależnej kontroli ciepła, w tym system rożna o mocy 4,1 kW i dwa palniki grillowe o mocy 7,3 kW. Światła halogenowe oświetlają powierzchnię do grillowania, a klasyczne czerwone pokrętła sterujące, podświetlone są diodami LED, co ułatwia grillowanie w nocy. Opcjonalny wózek (na zdjęciu) daje możliwość przechowywania  produktów,  a wygodne skrzydłowe półki doskonale posłużą do przygotowania lub podania dań.
 • 107 cm Grill Zewnętrzny

  Grille zewnętrzne Wolf pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury, która jest kluczem do udanego grillowania. W trakcie grillowania, wykorzystywana jest jednocześnie moc niezależnych palników grillowych (do 26.6 kW w modelu 107 cm) oraz równomierne promieniowanie cieplne z brykietów ceramicznych. Rezultat? Pyszne posiłki. Precyzyjna kontrola od wysokiej do niskiej temperatury pozwala w idealny sposób grillować wszystko, od delikatnych ryb, przez mięsa, po dowolne warzywa. Wolf to gwarancja wydajności na dziesięciolecia; każdy grill zewnętrzny Wolf posiada przykrycie wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej, która nie rdzewieje ani nie zatrzymuje wody. Model ICBOG42 wykonany jest z naszej charakterystycznej stali nierdzewnej. Posiada cztery indywidualnie umieszczone palniki do niezależnej kontroli ciepła, w tym potężną strefę grillowania światłem podczerwonym o mocy 7,3 kW, system rożna 4,7 kW i dwa palniki grillowe o mocy 7,3 kW. Światła halogenowe oświetlają powierzchnię do grillowania, a klasyczne czerwone pokrętła sterujące, podświetlone są diodami LED, co ułatwia grillowanie w nocy. Opcjonalny wózek (na zdjęciu) daje możliwość umieszczenia grilla w formie wolnostojącej, przechowywania produktów, a wygodne skrzydłowe półki doskonale posłużą do przygotowania lub podania dań.
 • 137 cm Grill Zewnętrzny

  Grille zewnętrzne Wolf pozwalają na precyzyjną kontrolę temperatury, która jest kluczem do udanego grillowania. W trakcie grillowania, wykorzystywana jest jednocześnie moc niezależnych palników grillowych (do 38,2 kW w modelu 137 cm) oraz równomierne promieniowanie cieplne z brykietów ceramicznych. Rezultat? Pyszne posiłki. Precyzyjna kontrola od wysokiej do niskiej temperatury pozwala w idealny sposób grillować wszystko, od delikatnych ryb, przez mięsa, po dowolne warzywa. Wolf to gwarancja wydajności na dziesięciolecia; każdy grill zewnętrzny Wolf posiada przykrycie wykonane z dwuściennej stali nierdzewnej, która nie rdzewieje ani nie zatrzymuje wody. Model ICBOG54 wykonany jest z naszej charakterystycznej stali nierdzewnej. Posiada sześć indywidualnie umieszczonych palników do niezależnej kontroli ciepła, w tym potężną strefę grillowania światłem podczerwonym o mocy 7,5 kW, dwa systemy rożna o mocy 4,1 kW oraz trzy palniki grillowe o mocy 7,5 kW. Światła halogenowe oświetlają powierzchnię do grillowania, a klasyczne czerwone pokrętła sterujące, podświetlone są diodami LED, co ułatwia grillowanie w nocy. Model dostępny jedynie w wersji do zabudowy.
 • Dodatkowy palnik gazowy

  Moduł palnika bocznego Wolf ICBBM13 jest idealnym dodatkiem do grilla wolnostojącego Wolf. Zapewnia elastyczność i dodatkową przestrzeń do gotowania – idealnie sprawdzi się do opiekania bułek lub duszenia sosów. Wykonany jest z odpornej na warunki pogodowe stali nierdzewnej z osłoną zapewniającą ochronę i wykończony podświetlanym charakterystycznym czerwonym pokrętłem.
 • Dodatkowy palnik gazowy dla wózka

  Moduł palnika bocznego Wolf ICBSB13 jest idealnym dodatkiem do grilla wolnostojącego Wolf. Zapewnia elastyczność i dodatkową przestrzeń do gotowania – idealnie sprawdzi się do opiekania bułek lub duszenia sosów. Wykonany jest z odpornej na warunki pogodowe stali nierdzewnej z osłoną zapewniającą ochronę i wykończony podświetlanym charakterystycznym czerwonym pokrętłem

  Zamów darmową broszurę


  Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Zamów darmową broszurę


   Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

   Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.