Kuchnie Wolnostojące

Łącząc najlepsze cechy obu światów, elektryczno-gazowe produkty Wolf łączą kontrolę i wygodę piekarnika elektrycznego z całą atmosferą gotowania na gazie. Dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach mogą być dostosowana do dużych i małych kuchni.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 762 mm Kuchnia gazowo-elektryczna

  Kuchnia Wolf Dual Fuel Range kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi gałkami. Kuchnia została wyrzeźbiona w grubej stali szlachetnej i przetestowana pod kątem doskonałego funkcjonowania przez dziesięciolecia, pod kontem codziennego, intensywnego użytkowania. Innowacje kuchni Wolf to połączenie technologii i praktycznego podejścia do gotowania. Jasne, dobrze umieszczone halogenowe światła piekarnika, pozwalają na lepszą kontrolę potraw. Funkcja samoczyszczenia wyręcza nas „po” gotowaniu. Szuflady piekarnika przesuwają się płynnie, w tym dolna wysuwa się całkowicie na zewnątrz, solidnie podparta przez drzwi. Piekarnik elektryczny wyposażony jest w podwójny system konwekcyjny Wolf, który zapewnia równomierną temperaturę i przepływ powietrza. Dwa wentylatory konwekcyjne i cztery elementy grzewcze zapewniają użytkownikowi wygodę i doskonałą kontrolę nad dziesięcioma różnymi trybami gotowania.
 • 914 mm Kuchnia gazowo-elektryczna

  Kuchnia Wolf Dual Fuel Range kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi gałkami. Kuchnia została wyrzeźbiona w grubej stali szlachetnej i przetestowana pod kątem doskonałego funkcjonowania przez dziesięciolecia, pod kontem codziennego, intensywnego użytkowania. Innowacje kuchni Wolf to połączenie technologii i praktycznego podejścia do gotowania. Jasne, dobrze umieszczone halogenowe światła piekarnika, pozwalają na lepszą kontrolę potraw. Funkcja samoczyszczenia wyręcza nas „po” gotowaniu. Szuflady piekarnika przesuwają się płynnie, w tym dolna wysuwa się całkowicie na zewnątrz, solidnie podparta przez drzwi. Kuchnia Wolf 914 mm ma trzy różne górne konfiguracje, w tym standardowe palniki powierzchniowe. Najlepsze konfiguracje obejmują opcjonalny ruszt stalowy lub grill na podczerwień. Podwójny piec konwekcyjny Wolf zapewnia 10 trybów gotowania. Dwa wentylatory konwekcyjne i cztery elementy grzewcze zapewniają użytkownikowi wygodę i doskonałą kontrolę. Wolf ICBDF366 wyposażony jest w 6 podwójnie ułożonych zamkniętych palników gazowych, zapewniających pełną kontrolę, od smażenia i szybkiego gotowania do delikatnego topienia czekolady na najdelikatniejszym płomieniu.
 • 914 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 914mm posiada trzy różne konfiguracje płyt. Możesz dostosować kuchnię do swoich potrzeb wybierając spośród standardowych podwójnych palników, płyty Griddle/Teppanyaki oraz płyty grillowej. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze piekarnika. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewniają ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania. Wolf ICBDF364G posiada płytę grillową o potężnej mocy 5.6kW, idealną do gotowania różnych typów potraw, od naleśników i jajek po owoce morza czy mięso.
 • 1219 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą grillową i teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 1219 mm posiada cztery różne konfiguracje płyt. Możesz dostosować kuchnię do swoich potrzeb wybierając spośród standardowych podwójnych palników, płyty Teppanyaki, French Top oraz płyty grillowej. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewnią ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania. Łączna pojemność 150 litrów dużego i mniejszych piekarników oferuje ci przestrzeń oraz wiele możliwości przygotowywania dań. Wolf ICBDF484CG posiada płytę grillową o potężnej mocy 5.6kW, idealną do gotowania różnych typów potraw, od naleśników i jajek po owoce morza czy mięso oraz 5.6kW płytę teppanyaki.
 • 1219 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 1219 mm posiada łączną pojemność 150 litrów piekarników. Urządzenie to zapewnia przestrzeń i elastyczność, której potrzebujesz w swojej kuchni. Urządzenie dostępne jest w czterech konfiguracjach, w tym z płytą grillową lub French Top. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze piekarnika. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewniają ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania. Wolf ICBDF486G posiada płytę grillową o potężnej mocy 5.6kW, idealną do gotowania różnych typów potraw, od naleśników i jajek po owoce morza czy mięso, a także 6 podwójnych palników gazowych o najwyższej kontroli.
 • 1524 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą grillową i teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf 1524 mm zapewni moc i pełną kontrolę w gotowaniu. Maksymalną wydajność dostarczą dwa piekarniki z podwójną konwekcją. To niezwykle wytrzymała konstrukcja, profesjonalny styl, dziesięć trybów gotowania dostępnych w każdym z piekarników o pojemności 111L oraz dwie najlepsze konfiguracje asortymentu do wyboru. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf ICBDF606CG  wyposażona jest w grill gazowy o mocy 5,6 kW i wszechstronną płytę teppanyaki o mocy 5,6 kW, a także sześć podwójnych palników gazowych.

Zamów darmową broszurę


Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Zamów darmową broszurę


Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.