Kuchnie Wolnostojące

Ikona marki Wolf. Wolnostojące kuchnie dostępne z płytą gazową bądź indukcyjną. Produkty, które światowej sławy szefowie kuchni mają u siebie w domach.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 759 mm Kuchnia gazowo-elektryczna

  Kuchnia Wolf Dual Fuel Range kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi gałkami. Kuchnia została wyrzeźbiona w grubej stali szlachetnej i przetestowana pod kątem doskonałego funkcjonowania przez dziesięciolecia, pod kontem codziennego, intensywnego użytkowania. Innowacje kuchni Wolf to połączenie technologii i praktycznego podejścia do gotowania. Jasne, dobrze umieszczone halogenowe światła piekarnika, pozwalają na lepszą kontrolę potraw. Funkcja samoczyszczenia wyręcza nas „po” gotowaniu. Szuflady piekarnika przesuwają się płynnie, w tym dolna wysuwa się całkowicie na zewnątrz, solidnie podparta przez drzwi. Piekarnik elektryczny wyposażony jest w podwójny system konwekcyjny Wolf, który zapewnia równomierną temperaturę i przepływ powietrza. Dwa wentylatory konwekcyjne i cztery elementy grzewcze zapewniają użytkownikowi wygodę i doskonałą kontrolę nad dziesięcioma różnymi trybami gotowania.
 • 911 mm Kuchnia gazowo-elektryczna

  Kuchnia Wolf Dual Fuel Range kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi gałkami. Kuchnia została wyrzeźbiona w grubej stali szlachetnej i przetestowana pod kątem doskonałego funkcjonowania przez dziesięciolecia, pod kontem codziennego, intensywnego użytkowania. Innowacje kuchni Wolf to połączenie technologii i praktycznego podejścia do gotowania. Jasne, dobrze umieszczone halogenowe światła piekarnika, pozwalają na lepszą kontrolę potraw. Funkcja samoczyszczenia wyręcza nas „po” gotowaniu. Szuflady piekarnika przesuwają się płynnie, w tym dolna wysuwa się całkowicie na zewnątrz, solidnie podparta przez drzwi. Kuchnia Wolf 911 mm ma dwie różne górne konfiguracje, w tym standardowe palniki powierzchniowe. Piekarnik z podwójną konwekcją Wolf zapewnia 10 trybów gotowania. Dwa wentylatory konwekcyjne i cztery elementy grzewcze zapewniają użytkownikowi wygodę i doskonałą kontrolę. Wolf ICBDF36650/S/P wyposażony jest w 6 podwójnie ułożonych zamkniętych palników gazowych, zapewniających pełną kontrolę, od smażenia i szybkiego gotowania do delikatnego topienia czekolady na najdelikatniejszym płomieniu.
 • 911 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 911mm posiada dwie różne konfiguracje płyt. Możesz dostosować kuchnię do swoich potrzeb wybierając spośród standardowych podwójnych palników oraz płyty Griddle/Teppanyaki. Piekarnik z podwójną konwekcją posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze piekarnika. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewniają ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania. Wolf ICBDF36450G/S/P posiada płytę teppanyaki o potężnej mocy 5.6kW, idealną do gotowania różnych typów potraw, od naleśników i jajek po owoce morza czy mięso.
 • 1216 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą grillową i teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 1216 mm posiada cztery różne konfiguracje płyt. Możesz dostosować kuchnię do swoich potrzeb wybierając spośród standardowych podwójnych palników, płyty Teppanyaki oraz płyty grillowej. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewnią ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania. Łączna pojemność 190 litrów dużego i mniejszych piekarników oferuje ci przestrzeń oraz wiele możliwości przygotowywania dań. Wolf ICBDF48450CG/S/P posiada płytę grillową o potężnej mocy 4.5kW, idealną do gotowania różnych typów potraw, od naleśników i jajek po owoce morza czy mięso oraz 4.5kW płytę teppanyaki.
 • 1216 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 1216 mm posiada łączną pojemność 190 litrów piekarników. Urządzenie to zapewnia przestrzeń i elastyczność, której potrzebujesz w swojej kuchni. Urządzenie dostępne jest w czterech konfiguracjach, w tym z płytą grillową. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze piekarnika. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewniają ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania.
 • 1521 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z płytą grillową i teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf 1521 mm zapewni moc i pełną kontrolę w gotowaniu. Maksymalną wydajność dostarczą dwa piekarniki z podwójną konwekcją. To niezwykle wytrzymała konstrukcja, profesjonalny styl i dziesięć trybów gotowania dostępnych w każdym z piekarników o pojemności 125L. Kuchnia gazowo-elektryczna ICBDF60650CG/S/P  wyposażona jest w grill gazowy o mocy 4,5 kW i wszechstronną płytę teppanyaki o mocy 4,5 kW, a także sześć podwójnych palników gazowych.
 • 1216 mm Kuchnia gazowo-elektryczna

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 1216 mm posiada łączną pojemność 190 litrów piekarników. Urządzenie to zapewnia przestrzeń i elastyczność, której potrzebujesz w swojej kuchni. Urządzenie dostępne jest w czterech konfiguracjach. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze piekarnika. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewniają ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania.
 • 1216 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z podwójną płytą teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf w rozmiarze 1216 mm posiada cztery różne konfiguracje płyt. Możesz dostosować kuchnię do swoich potrzeb wybierając spośród standardowych podwójnych palników, płyty Teppanyaki oraz płyty grillowej. Podwójny piekarnik konwekcyjny posiada 10 trybów gotowania oraz niespotykane kobaltowe wnętrze. Dwa wentylatory i cztery elementy grzewcze zapewnią ci wygodę oraz niezwykłą kontrolę podczas gotowania. Łączna pojemność 190 litrów dużego i mniejszych piekarników oferuje ci przestrzeń oraz wiele możliwości przygotowywania dań. Wolf ICBDF48450DG/S/ posiada podwójną płytę teppanyaki.
 • 1521 mm Kuchnia gazowo-elektryczna z podwójną płytą teppanyaki

  Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf kradnie show swoim klasycznym, profesjonalnym wyglądem, efektownym wnętrzem piekarnika w kolorze kobaltu i słynnymi czerwonymi pokrętłami. Kuchnie wolnostojące Wolfa zostały wykonane z grubej stali szlachetnej i przetestowane pod kątem doskonałej wydajności w codziennym, intensywnym użytkowaniu. Kuchnia gazowo-elektryczna Wolf 1521 mm zapewni moc i pełną kontrolę w gotowaniu. Maksymalną wydajność dostarczą dwa piekarniki z podwójną konwekcją. To niezwykle wytrzymała konstrukcja, profesjonalny styl i dziesięć trybów gotowania dostępnych w każdym z piekarników o pojemności 125L. Kuchnia gazowo-elektryczna ICBDF60650DG/S/P  podwójną płytę teppanyaki o mocy 9 kW, a także sześć podwójnych palników gazowych.
 • 759 mm Kuchnia indukcyjna

  Indukcyjna Kuchnia to nowość w naszej ofercie.  Połączenie klasycznego produktu Wolf z nowoczesną technologią indukcyjną, pozwala na instalację w miejscach gdzie dostęp do gazu nie jest możliwy. Innowacje kuchni Wolf to połączenie technologii i praktycznego podejścia do gotowania. Jasne, dobrze umieszczone halogenowe światła piekarnika, pozwalają na lepszą kontrolę potraw. Funkcja samoczyszczenia wyręcza nas „po” gotowaniu. Szuflady piekarnika przesuwają się płynnie, w tym dolna wysuwa się całkowicie na zewnątrz, solidnie podparta przez drzwi. Piekarnik elektryczny wyposażony jest w podwójny system konwekcyjny Wolf, który zapewnia równomierną temperaturę i przepływ powietrza. Dwa wentylatory konwekcyjne i cztery elementy grzewcze zapewniają użytkownikowi wygodę i doskonałą kontrolę nad dziesięcioma różnymi trybami gotowania.
 • 911 mm Kuchnia indukcyjna

  Indukcyjna Kuchnia to nowość w naszej ofercie.  Połączenie klasycznego produktu Wolf z nowoczesną technologią indukcyjną, pozwala na instalację w miejscach gdzie dostęp do gazu nie jest możliwy. Innowacje kuchni Wolf to połączenie technologii i praktycznego podejścia do gotowania. Jasne, dobrze umieszczone halogenowe światła piekarnika, pozwalają na lepszą kontrolę potraw. Funkcja samoczyszczenia wyręcza nas „po” gotowaniu. Szuflady piekarnika przesuwają się płynnie, w tym dolna wysuwa się całkowicie na zewnątrz, solidnie podparta przez drzwi. Piekarnik elektryczny wyposażony jest w podwójny system konwekcyjny Wolf, który zapewnia równomierną temperaturę i przepływ powietrza. Dwa wentylatory konwekcyjne i cztery elementy grzewcze zapewniają użytkownikowi wygodę i doskonałą kontrolę nad dziesięcioma różnymi trybami gotowania.

  Zamów darmową broszurę


  Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Zamów darmową broszurę


   Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

   Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.