Linia Integrated

Reprezentując rewolucję w projektowaniu kuchni, nasza seria zintegrowanych modeli chłodniczych płynnie wtapia się w wystrój kuchni. Występujące w standardowych europejskich wymiarach pozwalają ci na dowolną konfiguracje wymarzonej lodówki.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 457 mm Zamrażarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Szeroka na 457 mm zamrażarka kolumnowa ICBIC-18FI zapewnia 230 litrów przestrzeni do przechowywania żywności zaprojektowanej tak, aby zapewnić suchość powietrza i zapobiec powstawaniu mrozu. Aby ułatwić organizację wewnętrzną, pięć regulowanych półek drzwiowych towarzyszy trzem regulowanym półkom drucianym i trzem szufladom do przechowywania. Ponadto automatyczna kostkarka do lodu posiada funkcję „maksymalnego lodu”, które pozwala na zwiększenie produkcji oczyszczonego lodu na żądanie nawet o 30 procent przez 24 godziny. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 610 mm Zamrażarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Szeroka na 610 mm zamrażarka kolumnowa ICBIC-24FI zapewnia 338 litrów przestrzeni do przechowywania żywności zaprojektowanej tak, aby zapewnić suchość powietrza i zapobiec powstawaniu mrozu. Aby ułatwić organizację wewnętrzną, pięć regulowanych półek drzwiowych towarzyszy trzem regulowanym półkom drucianym i trzem szufladom do przechowywania. Ponadto automatyczna kostkarka do lodu posiada funkcję „maksymalnego lodu”, które pozwala na zwiększenie produkcji oczyszczonego lodu na żądanie nawet o 30 procent przez 24 godziny. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 762 mm Zamrażarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Szeroka na 762 mm zamrażarka kolumnowa ICBIC-30FI zapewnia 415 litrów przestrzeni do przechowywania żywności zaprojektowanej tak, aby zapewnić suchość powietrza i zapobiec powstawaniu mrozu. Aby ułatwić organizację wewnętrzną, pięć regulowanych półek drzwiowych towarzyszy trzem regulowanym półkom drucianym i trzem szufladom do przechowywania. Ponadto automatyczna kostkarka do lodu posiada funkcję „maksymalnego lodu”, które pozwala na zwiększenie produkcji oczyszczonego lodu na żądanie nawet o 30 procent przez 24 godziny. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 610 mm Chłodziarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Chłodziarka kolumnowa ICBIC-24R o szerokości 610 mm zapewnia 352 litrów przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, którą można łatwo uporządkować dzięki regulowanym szklanym półkom, półkom na drzwiach i innym schowkom. Zachowaj świeżość żywności dłużej dzięki systemowi oczyszczania i filtracji powietrza, który oczyszcza powietrze z bakterii, pleśni i wirusów. Półki ze szkła hydrofobowego posiadają wycieki, ułatwiające czyszczenie i konserwację. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 762 mm Chłodziarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Chłodziarka kolumnowa ICBIC-30RID o szerokości 762 mm zapewnia 475 l przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, którą można łatwo uporządkować dzięki regulowanym szklanym półkom, półkom na drzwiach i innym schowkom. Zachowaj świeżość żywności dłużej dzięki systemowi oczyszczania i filtracji powietrza, który oczyszcza powietrze z bakterii, pleśni i wirusów. Półki ze szkła hydrofobowego posiadają wycieki, ułatwiające czyszczenie i konserwację.
 • 914 mm Chłodziarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Chłodziarka kolumnowa ICBIC-36RID o szerokości 914 mm zapewnia 606 litrów przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, którą można łatwo uporządkować dzięki regulowanym szklanym półkom, półkom na drzwiach i innym schowkom. Zachowaj świeżość żywności dłużej dzięki systemowi oczyszczania i filtracji powietrza, który oczyszcza powietrze z bakterii, pleśni i wirusów. Półki ze szkła hydrofobowego posiadają wycieki, ułatwiające czyszczenie i konserwację. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 610 mm Chłodziarko-Zamrażarka

  Nowa unikalna chłodziarko-zamrażarka kolumnowa o szerokości 610 mm jest najwęższym jak dotąd modelem Sub-Zero. Pasuje do małej kuchni, zapewniając jednocześnie zaawansowane konserwowanie żywności, z którego słynie Sub-Zero. Z jednymi solidnymi drzwiami i bez linii poziomych, pasuje do każdego projektu kuchni. Model dostępny w wersji do zabudowy lub frontem ze stali szlachetnej. Dwa oddzielne systemy chłodzenia zapewniają utrzymanie odpowiednio wilgotnego powietrza, którego potrzebuje świeża żywność, jednocześnie pozostawiając zamrażarkę w pełni suchą. Inspirowany przez NASA system oczyszczania powietrza odprowadza gaz etylenowy, który przyspiesza psucie się żywności, usuwa bakterie, pleśń, wirusy i zapachy. System magnetycznych uszczelek drzwi zamyka się w zimnym powietrzu, a mikroprocesor precyzyjnie kontroluje temperaturę. Dzięki tym funkcjom, a także lodówce o pojemności 193 litrów i zamrażalnikowi o pojemności 58 litrów, ta kolumna kombinacji to Sub-Zero „małej przestrzeni”, na które czekałeś.
 • 610mm Chłodziarka Szufladowa

  Technologia smart-touch, która pozwala kontrolować temperaturę od 1 ° C do 7 ° C dłużej utrzyma świeżość produktów. Doskonałą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają oddzielić świeże jedzenie, napoje, przekąski i inne produkty, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. Ta lodówka, dzięki swoim wymiarom, idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia w domu, a także doskonale współgra z grillami zewnętrznymi Wolf. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie rurki lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 762 mm Chłodziarka Szufladowa

  Chłodziarka podblatowa Sub-Zero 762mm zapewni wygodne chłodzenie w każdym pomieszczeniu w domu. ICBID-30R pomieści 108 litrów żywności i dłużej utrzyma jej świeżość, dzięki technologii smart-touch, która pozwala kontrolować temperaturę od 1 ° C do 7 ° C. Łatwą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają oddzielić świeże jedzenie, napoje, przekąski i inne produkty, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. ICBID-30R jest tak zwymiarowany i zaprojektowany, aby idealnie pasował do każdego pomieszczenia w domu.
 • 762 mm Chłodziarko-Zamrażarka Szufladowa

  Chłodziarko-Zamrażarka podblatowa Sub-Zero 762mm zapewni wygodne chłodzenie w każdym pomieszczeniu w domu. ICBID-30CI pomieści łącznie 97 l żywności i dłużej utrzyma jej świeżość, dzięki technologii smart-touch, która pozwala kontrolować temperaturę od -21 ° C do 7 ° C. Model posiada także wewnętrzną kostkarkę do lodu. Łatwą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają oddzielić świeże jedzenie, napoje, przekąski i inne produkty, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. ICBID-30CI jest tak zwymiarowany i zaprojektowany, aby idealnie pasował do każdego pomieszczenia w domu. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie rurki lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 762 mm Chłodziarko-Zamrażarka

  Chłodziarko-zamrażarka ICBIT-30CIID o szerokości 762 mm to 295 litrów chłodziarki oraz ponad 95 litrów przestrzeni zamrażarki, dostępnej w postaci dwóch szuflad. Podwójne chłodzenie - osobne systemy chłodzenia lodówki i zamrażarki - pozwala żywności dłużej zachować swoją świeżość, a zamrożone produkty pozostają wolne od mrozu. Automatyczna kostkarka do lodu posiada ustawienie „maksymalnego lodu”, zapewniając na żądanie zwiększoną produkcję oczyszczonego lodu nawet o 30%. Model został zaprojektowany tak, aby płynnie łączyć się z Twoim wystrojem. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie rurki lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 914 mm Chłodziarko-Zamrażarka

  Zintegrowane chłodzenie Sub-Zero łączy najbardziej zaawansowane w branży funkcje konserwacji żywności z najszerszą gamą dostępnych modeli. Chłodziarko-zamrażarka ICBIT-36CIID o szerokości 914 mm to 359 litrów chłodziarki oraz ponad 130 litrów przestrzeni zamrażarki, dostępnej w postaci dwóch szuflad. Podwójne chłodzenie - osobne systemy chłodzenia chłodziarki i zamrażarki - pozwala żywności dłużej zachować swoją świeżość, a zamrożone produkty pozostają wolne od szronu. Automatyczna kostkarka do lodu posiada ustawienie „maksymalnego lodu”, zapewniając na żądanie zwiększoną produkcję oczyszczonego lodu nawet o 30%. Model został zaprojektowany tak, aby płynnie łączyć się z Twoim wystrojem. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie tubular lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.

Zamów darmową broszurę


Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Zamów darmową broszurę


Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.