Linia Integrated

Reprezentując rewolucję w projektowaniu kuchni, nasza seria zintegrowanych modeli chłodniczych płynnie wtapia się w wystrój kuchni. Występujące w standardowych europejskich wymiarach pozwalają ci na dowolną konfiguracje wymarzonej lodówki.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 457 mm Zamrażarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Szeroka na 457 mm zamrażarka kolumnowa ICBIC-18FI zapewnia 230 litrów przestrzeni do przechowywania żywności zaprojektowanej tak, aby zapewnić suchość powietrza i zapobiec powstawaniu mrozu. Aby ułatwić organizację wewnętrzną, pięć regulowanych półek drzwiowych towarzyszy trzem regulowanym półkom drucianym i trzem szufladom do przechowywania. Ponadto automatyczna kostkarka do lodu posiada funkcję „maksymalnego lodu”, które pozwala na zwiększenie produkcji oczyszczonego lodu na żądanie nawet o 30 procent przez 24 godziny. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 610 mm Zamrażarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Szeroka na 610 mm zamrażarka kolumnowa ICBIC-24FI zapewnia 338 litrów przestrzeni do przechowywania żywności zaprojektowanej tak, aby zapewnić suchość powietrza i zapobiec powstawaniu mrozu. Aby ułatwić organizację wewnętrzną, pięć regulowanych półek drzwiowych towarzyszy trzem regulowanym półkom drucianym i trzem szufladom do przechowywania. Ponadto automatyczna kostkarka do lodu posiada funkcję „maksymalnego lodu”, które pozwala na zwiększenie produkcji oczyszczonego lodu na żądanie nawet o 30 procent przez 24 godziny. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 762 mm Zamrażarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Szeroka na 762 mm zamrażarka kolumnowa ICBIC-30FI zapewnia 415 litrów przestrzeni do przechowywania żywności zaprojektowanej tak, aby zapewnić suchość powietrza i zapobiec powstawaniu mrozu. Aby ułatwić organizację wewnętrzną, pięć regulowanych półek drzwiowych towarzyszy trzem regulowanym półkom drucianym i trzem szufladom do przechowywania. Ponadto automatyczna kostkarka do lodu posiada funkcję „maksymalnego lodu”, które pozwala na zwiększenie produkcji oczyszczonego lodu na żądanie nawet o 30 procent przez 24 godziny. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 610 mm Chłodziarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Chłodziarka kolumnowa ICBIC-24R o szerokości 610 mm zapewnia 352 litrów przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, którą można łatwo uporządkować dzięki regulowanym szklanym półkom, półkom na drzwiach i innym schowkom. Zachowaj świeżość żywności dłużej dzięki systemowi oczyszczania i filtracji powietrza, który oczyszcza powietrze z bakterii, pleśni i wirusów. Półki ze szkła hydrofobowego posiadają wycieki, ułatwiające czyszczenie i konserwację. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 762 mm Chłodziarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Chłodziarka kolumnowa ICBIC-30RID o szerokości 762 mm zapewnia 475 l przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, którą można łatwo uporządkować dzięki regulowanym szklanym półkom, półkom na drzwiach i innym schowkom. Zachowaj świeżość żywności dłużej dzięki systemowi oczyszczania i filtracji powietrza, który oczyszcza powietrze z bakterii, pleśni i wirusów. Półki ze szkła hydrofobowego posiadają wycieki, ułatwiające czyszczenie i konserwację.
 • 914 mm Chłodziarka

  Zaprojektowana, aby płynnie łączyć się z wystrojem Twojej kuchni. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Chłodziarka kolumnowa ICBIC-36RID o szerokości 914 mm zapewnia 606 litrów przestrzeni do przechowywania świeżej żywności, którą można łatwo uporządkować dzięki regulowanym szklanym półkom, półkom na drzwiach i innym schowkom. Zachowaj świeżość żywności dłużej dzięki systemowi oczyszczania i filtracji powietrza, który oczyszcza powietrze z bakterii, pleśni i wirusów. Półki ze szkła hydrofobowego posiadają wycieki, ułatwiające czyszczenie i konserwację. Prawdziwą integrację bez uchwytów można uzyskać dzięki dodatkowi Sub-Zero typu push-to-open. Wybierz panel czołowy ze stali szlachetnej z uchwytem w kształcie rurki lub pro, albo panel niestandardowy pasujący do otaczających mebli.
 • 610 mm Chłodziarko-Zamrażarka

  Nowa unikalna chłodziarko-zamrażarka kolumnowa o szerokości 610 mm jest najwęższym jak dotąd modelem Sub-Zero. Pasuje do małej kuchni, zapewniając jednocześnie zaawansowane konserwowanie żywności, z którego słynie Sub-Zero. Z jednymi solidnymi drzwiami i bez linii poziomych, pasuje do każdego projektu kuchni. Model dostępny w wersji do zabudowy lub frontem ze stali szlachetnej. Dwa oddzielne systemy chłodzenia zapewniają utrzymanie odpowiednio wilgotnego powietrza, którego potrzebuje świeża żywność, jednocześnie pozostawiając zamrażarkę w pełni suchą. Inspirowany przez NASA system oczyszczania powietrza odprowadza gaz etylenowy, który przyspiesza psucie się żywności, usuwa bakterie, pleśń, wirusy i zapachy. System magnetycznych uszczelek drzwi zamyka się w zimnym powietrzu, a mikroprocesor precyzyjnie kontroluje temperaturę. Dzięki tym funkcjom, a także lodówce o pojemności 193 litrów i zamrażalnikowi o pojemności 58 litrów, ta kolumna kombinacji to Sub-Zero „małej przestrzeni”, na które czekałeś.
 • 610mm Chłodziarka Szufladowa

  Technologia smart-touch, która pozwala kontrolować temperaturę od 1 ° C do 7 ° C dłużej utrzyma świeżość produktów. Doskonałą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają oddzielić świeże jedzenie, napoje, przekąski i inne produkty, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. Ta lodówka, dzięki swoim wymiarom, idealnie wpasuje się do każdego pomieszczenia w domu, a także doskonale współgra z grillami zewnętrznymi Wolf. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie rurki lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 762 mm Chłodziarka Szufladowa

  Chłodziarka podblatowa Sub-Zero 762mm zapewni wygodne chłodzenie w każdym pomieszczeniu w domu. ICBID-30R pomieści 108 litrów żywności i dłużej utrzyma jej świeżość, dzięki technologii smart-touch, która pozwala kontrolować temperaturę od 1 ° C do 7 ° C. Łatwą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają oddzielić świeże jedzenie, napoje, przekąski i inne produkty, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. ICBID-30R jest tak zwymiarowany i zaprojektowany, aby idealnie pasował do każdego pomieszczenia w domu.
 • 762 mm Chłodziarko-Zamrażarka Szufladowa

  Chłodziarko-Zamrażarka podblatowa Sub-Zero 762mm zapewni wygodne chłodzenie w każdym pomieszczeniu w domu. ICBID-30CI pomieści łącznie 97 l żywności i dłużej utrzyma jej świeżość, dzięki technologii smart-touch, która pozwala kontrolować temperaturę od -21 ° C do 7 ° C. Model posiada także wewnętrzną kostkarkę do lodu. Łatwą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają oddzielić świeże jedzenie, napoje, przekąski i inne produkty, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. ICBID-30CI jest tak zwymiarowany i zaprojektowany, aby idealnie pasował do każdego pomieszczenia w domu. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie rurki lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 762 mm Chłodziarko-Zamrażarka

  Chłodziarko-zamrażarka ICBIT-30CIID o szerokości 762 mm to 295 litrów chłodziarki oraz ponad 95 litrów przestrzeni zamrażarki, dostępnej w postaci dwóch szuflad. Podwójne chłodzenie - osobne systemy chłodzenia lodówki i zamrażarki - pozwala żywności dłużej zachować swoją świeżość, a zamrożone produkty pozostają wolne od mrozu. Automatyczna kostkarka do lodu posiada ustawienie „maksymalnego lodu”, zapewniając na żądanie zwiększoną produkcję oczyszczonego lodu nawet o 30%. Model został zaprojektowany tak, aby płynnie łączyć się z Twoim wystrojem. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie rurki lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 914 mm Chłodziarko-Zamrażarka

  Zintegrowane chłodzenie Sub-Zero łączy najbardziej zaawansowane w branży funkcje konserwacji żywności z najszerszą gamą dostępnych modeli. Chłodziarko-zamrażarka ICBIT-36CIID o szerokości 914 mm to 359 litrów chłodziarki oraz ponad 130 litrów przestrzeni zamrażarki, dostępnej w postaci dwóch szuflad. Podwójne chłodzenie - osobne systemy chłodzenia chłodziarki i zamrażarki - pozwala żywności dłużej zachować swoją świeżość, a zamrożone produkty pozostają wolne od szronu. Automatyczna kostkarka do lodu posiada ustawienie „maksymalnego lodu”, zapewniając na żądanie zwiększoną produkcję oczyszczonego lodu nawet o 30%. Model został zaprojektowany tak, aby płynnie łączyć się z Twoim wystrojem. Zintegrowane produkty Sub-Zero nie mają widocznych kratek ani zawiasów, dzięki czemu Twoja chłodziarka może być nie do odróżnienia od innych szafek i szuflad wokół niej. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie tubular lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.
 • 762 mm Zamrażarka Szufladowa

  Zamrażarka podblatowa Sub-Zero 762mm to wyjątkowy produkt, który pomieści łącznie 101 l. Model posiada wewnętrzną kostkarkę do lodu. Łatwą organizację zapewnią regulowane (i wyjmowane) przegródki, które pozwalają zorganizować przestrzeń, podczas gdy oświetlenie LED zapewnia kontrolowany stopień jasności. ICBID-30FI jest tak zwymiarowany i zaprojektowany, aby idealnie pasował do każdego pomieszczenia w domu. Do wyboru panele ze stali nierdzewnej z uchwytami w kształcie tubular lub pro, albo niestandardowe panele pasujące do otaczających mebli.

  Zamów darmową broszurę


  Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Zamów darmową broszurę


   Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

   Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.