Chłodziarki do Wina

Technologia ochrony wina Sub-Zero chroni przed czterema wrogami wina: ciepłem, wilgocią, światłem i wibracjami. Dostępne w kilku rozmiarach jednostki mają do trzech niezależnych stref ochrony, dzięki czemu można przechowywać wszystkie wina w jednym urządzeniu.

Filtry

Szerokość

Filtry

Szerokość
 • 610 mm Podblatowa Chłodziarka na wino

  Wznieśmy toast za lepsze przechowywanie wina. Wnieśmy drugi za przyjemność oglądania swoich win prezentujących się na półkach z drewna wiśniowego. Miękkie wewnętrzne światło może służyć jako przyjemny akcent w pokoju. Dwie niezależne strefy przechowywania i temperatury pozwalają na jednoczesne przechowywanie różnych gatunków wina w idealnych warunkach. Sterowanie mikroprocesorem utrzymuje temperaturę nawet w granicach 0,5 ° C a szklany panel odporny na działanie promieni UV chroni przed niszczącym działaniem promieni słonecznych. Sprężarka o obniżonych wibracjach gwarantuje że nic nie przeszkodzi butelkom w długim leżakowaniu a system podwójnych parowników zapewnia doskonałą wilgotność dla długiego przechowywania wina. Nasza podblatowa chłodziarka na wino ICBDEU2450W o szerokości 610mm pomieści 42 butelki. Szklany front standardowo można obudować panelem meblowym. Opcjonalnie do zamówienia fronty ze stali szlachetnej.
 • 457 mm Chłodziarka na wino serii Integrated

  Wznieśmy toast za lepsze przechowywanie wina. Wnieśmy drugi za przyjemność oglądania swoich win prezentujących się na półkach z drewna wiśniowego. Miękkie wewnętrzne światło może służyć jako przyjemny akcent w pokoju. Dwie niezależne strefy przechowywania i temperatury pozwalają na jednoczesne przechowywanie różnych gatunków wina w idealnych warunkach. Sterowanie mikroprocesorem utrzymuje temperaturę nawet w granicach 0,5 ° C a szklany panel odporny na działanie promieni UV chroni przed niszczącym działaniem promieni słonecznych. Sprężarka o obniżonych wibracjach gwarantuje że nic nie przeszkodzi butelkom w długim leżakowaniu a system podwójnych parowników zapewnia doskonałą wilgotność dla długiego przechowywania wina. Nasza największa chłodziarka na wino ICBIW-18 o szerokości 457mm pomieści 59 butelek bez widocznych zawiasów oraz grilli do pełnego zlicowania z zabudową meblową. Dostępna w dwóch wariantach wykończenia, w stali nierdzewnej lub przygotowana do frontu meblowego oraz dwoma rodzajami uchwytu cylindrycznym i PRO
 • 610 mm Chłodziarka na wino serii Integrated

  Wznieśmy toast za lepsze przechowywanie wina. Wnieśmy drugi za przyjemność oglądania swoich win prezentujących się na półkach z drewna wiśniowego. Miękkie wewnętrzne światło może służyć jako przyjemny akcent w pokoju. Dwie niezależne strefy przechowywania i temperatury pozwalają na jednoczesne przechowywanie różnych gatunków wina w idealnych warunkach. Sterowanie mikroprocesorem utrzymuje temperaturę nawet w granicach 0,5 ° C a szklany panel odporny na działanie promieni UV chroni przed niszczącym działaniem promieni słonecznych. Sprężarka o obniżonych wibracjach gwarantuje że nic nie przeszkodzi butelkom w długim leżakowaniu a system podwójnych parowników zapewnia doskonałą wilgotność dla długiego przechowywania wina. Nasza największa chłodziarka na wino ICBIW-24 o szerokości 610mm pomieści 106 butelek bez widocznych zawiasów oraz grilli do pełnego zlicowania z zabudową meblową. Dostępna w dwóch wariantach wykończenia, w stali nierdzewnej lub przygotowana do frontu meblowego oraz dwoma rodzajami uchwytu cylindrycznym i PRO
 • 762 mm Chłodziarka na wino serii Integrated z szufladami

  Wznieśmy toast za lepsze przechowywanie wina. Wnieśmy drugi za przyjemność oglądania swoich win prezentujących się na półkach z drewna wiśniowego. Miękkie wewnętrzne światło może służyć jako przyjemny akcent w pokoju. Dwie niezależne strefy przechowywania i temperatury pozwalają na jednoczesne przechowywanie różnych gatunków wina w idealnych warunkach. Sterowanie mikroprocesorem utrzymuje temperaturę nawet w granicach 0,5 ° C a szklany panel odporny na działanie promieni UV chroni przed niszczącym działaniem promieni słonecznych. Sprężarka o obniżonych wibracjach gwarantuje że nic nie przeszkodzi butelkom w długim leżakowaniu a system podwójnych parowników zapewnia doskonałą wilgotność dla długiego przechowywania wina. Nasza Chłodziarka na Wino ICBIW-30R to model serii zintegrowanej o szerokości 762mm z miejscem na 86 butelek i dodatkowymi szufladami chłodniczymi na napoje. Jak we wszystkich modelach serii Integrated możemy wybrać wykończenie w stali nierdzewnej lub przygotowanej do frontu meblowego.
 • 762 mm Chłodziarka na Wino serii Integrated

  Wznieśmy toast za lepsze przechowywanie wina. Wnieśmy drugi za przyjemność oglądania swoich win prezentujących się na półkach z drewna wiśniowego. Miękkie wewnętrzne światło może służyć jako przyjemny akcent w pokoju. Dwie niezależne strefy przechowywania i temperatury pozwalają na jednoczesne przechowywanie różnych gatunków wina w idealnych warunkach. Sterowanie mikroprocesorem utrzymuje temperaturę nawet w granicach 0,5 ° C a szklany panel odporny na działanie promieni UV chroni przed niszczącym działaniem promieni słonecznych. Sprężarka o obniżonych wibracjach gwarantuje że nic nie przeszkodzi butelkom w długim leżakowaniu a system podwójnych parowników zapewnia doskonałą wilgotność dla długiego przechowywania wina. Nasza największa chłodziarka na wino ICBIW-30 o szerokości 762mm pomieści 146 butelek bez widocznych zawiasów oraz grilli do pełnego zlicowania z zabudową meblową. Dostępna w dwóch wariantach wykończenia, w stali nierdzewnej lub przygotowana do frontu meblowego oraz dwoma rodzajami uchwytu cylindrycznym i PRO
 • 762 mm Chłodziarka na wino Classic

  Wznieśmy toast za lepsze przechowywanie wina. Wnieśmy drugi za przyjemność oglądania swoich win prezentujących się na półkach z drewna wiśniowego. Miękkie wewnętrzne światło może służyć jako przyjemny akcent w pokoju. Dwie niezależne strefy przechowywania i temperatury pozwalają na jednoczesne przechowywanie różnych gatunków wina w idealnych warunkach. Sterowanie mikroprocesorem utrzymuje temperaturę nawet w granicach 0,5 ° C a szklany panel odporny na działanie promieni UV chroni przed niszczącym działaniem promieni słonecznych. Sprężarka o obniżonych wibracjach gwarantuje że nic nie przeszkodzi butelkom w długim leżakowaniu a system podwójnych parowników zapewnia doskonałą wilgotność dla długiego przechowywania wina. Chłodziarka do wina ICBBW-30 to sztandarowy produkt serii Classic,  szeroka na 76cm potrafi pomieścić aż 146 butelek w dwóch różnych strefach tempertaury a ozdobny grill to znak rozpoznawczy marki SubZero.

  Zamów darmową broszurę


  Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Zamów darmową broszurę


   Tak, chciałbym być na bieżąco z najnowszymi produktami Sub-Zero & Wolf.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w powyższym formularzu w celach marketingowych, w tym przesyłania informacji handlowej i marketingowej (newsletter) od SZW CEE Sp. z o.o. Sp. k., ul. Jara 4/LU1, 02-988 Warszawa, NIP: 9512492229. Zapoznałem się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych. Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

   Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.

   Sprawdź swoją skrzynkę email. Przesłaliśmy wiadomość z linkiem do pobrania katalogu.