Skip to content

Deweloperzy

Jako producent wiemy, że często małe rzeczy robią dużą różnicę. Nie inaczej jest w przypadku deweloperów. Czasami wystarczy innowacyjna technologia lub wyjątkowy projektant wnętrz, aby przenieść Wasz projekt na wyższy poziom.

Współpracujemy z deweloperami na całym świecie, montując nasze kultowe urządzenia kuchenne w projektach od Nowego Jorku po Dubaj, od Londynu po Singapur. Wytwarzany ręcznie w Ameryce ze stali nierdzewnej, Sub–Zero & Wolf wnosi do Twojego projektu coś zupełnie wyjątkowego, stanowiąc znak jakości w każdej kuchni.

Produkując wiodące na świecie urządzenia chłodnicze i kuchenne od 1945 roku, wiemy, czego potrzeba, aby stworzyć naprawdę wspaniałe kuchnie. Gdziekolwiek pracujemy i z kimkolwiek pracujemy, zapewniamy nieskończone konfiguracje urządzeń, całodobową pomoc techniczną, doskonale wyszkolonych sprzedawców i oczywiście wiodące w branży produkty.

jim-bakke

Nasza obietnica

Mój dziadek pasjonował się chłodnictwem. Kiedy założył Sub–Zero w 1945 roku, nie wystarczyło nic poza byciem najlepszym. A zaangażowanie w to, co doskonałe, nadal leży u podstaw naszej firmy: najlepsze materiały, najlepszy projekt i technologia oraz najlepsza możliwa obsługa.

Odkąd Frank Lloyd Wright nalegał na używanie produktów Sub–Zero w swoich legendarnych modernistycznych budynkach, sięgają do nich czołowi architekci i deweloperzy na całym świecie. To samo dotyczy urządzeń kuchennych Wolf: stały się synonimem jakości.

Wspaniała architektura jest zawsze inspirująca i zawsze mamy zaszczyt przyczynić się do każdego prestiżowego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że nasze produkty zainspirują Cię w równym stopniu i chętnie pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe kuchnie do Twojego następnego projektu.

James B. Bakke

Prezydent i CEO
Sub–Zero, Inc. i Wolf Appliance, Inc.